PIDU STUUDIOS

TÜDRUKUTELE

SÜNNIPÄEV / STIILIPIDU / NIISAMA PIDU

 

Korraldame koos sinu lapsele unustamatu sünnipäevapeo fotostuudios. Stuudio on u 47m suur ja imelise valgusega. Tule oma söögi/joogiga ja sätime ilusad lauad külalistele. Lapsed saavad erinevate aksessuaaridega oma fantaasiat jäädvustada ja hea muusikaga tantsu lõhkuda. Peo kestvus on tavaliselt 3h. Saab enne kohale tulla sättima ja hiljem koristama jääda. Fotograaf jäädvustab peomelu ja teeb grupipilte ning portreesid. Hiljemalt nädala jooksul saadetakse teile veebigalerii link kust on võimalik siis kõik töödeldud pildid allalaadida.

Võimalik juurde tellida meisterdamine, meigikoolitus, patsipunumine või väike jooga tunnike. Või pakkuge ise midagi millest just Teie laps unistab!?

 

L A P S E D  O N  E L U  Õ I E D  ! 

 

NAISTELE

SÜNNIPÄEV / ÜLLATUSPIDU / TÜDRUKUTEÕHTU / LIHTSALT LAHE MÕTE

Ka suuremate tüdrukutele oleme mõelnud, hubases pesas oma istumist korralda. Fotostuudio on privaatne koht kus saab tüdrukuteõhtut, sünnipäeva istumist või siis jooga/meditatsiooni tunnikese teha.

Miks mitte tulla oma paari parima sõbrannaga kutsuda meikar, tellida head süüa ja vein kaasa haarata! Fotograaf jäädvustab sõpruse ja teeb ka portreepildid Teie lemmik rõivastes. Kirjuta mulle oma plaanidest!

Naised, me oleme seda väärt!