FOTOSESSIOONI INFO

Fotosessioonide info

milline näeb välja üks fotosessioon minuga

Ettevalmistus.

Esmalt lepime kokku, kus pildistamine toimub. Pildistada võime valgusküllase stuudios, õues, sinu kodus või mõnes muus kaunis kohas.

Võta kaasa vähemalt 3-4 erinevat riidekomplekti, nii on valik suurem ja saame teha palju eriilmelisi fotosid. Väldi kirjusid ja erksaid toone. Ideid fotosessiooniks võid leida ka minu Pinterestist.

Kauni tulemuse saame, kui kasutad ka professionaalset meigi- ja soenguteenust. Vajadusel saan soovitada oma lemmikuid.

Eelistan pildistada loomuliku valgusega, seega pildistame üldjuhul päeva esimeses pooles. Suvised õuesessioonid jäävad aga pigem päikeseloojangu eelsesse aega.

Kui tuled pildistama koos oma kallitega, siis võiksite eelnevalt arutada, mida sessioonil kanda- on oluline, et riietus omavahel sobituks.

Loomulikult on ka pere lemmikloomad pildistamisele oodatud!

Pildistamine.

Tavaliselt kestab meie sessioon 1-2h või niikaua, kuni soovitud pildid on käes.

Pabistada pole vaja! Juhendan teid kogu pildistamise protsessi jooksul. Oluline on kaunis tulemus ja ehedad emotsioonid!

Perede pildistamistel teeme palju erinevaid kobinatsioone: ema lastega, isa lastega, lapsed koos, iga laps ema või isaga ning samuti jõuame teha ka igast pereliikmest portreesid.

Umbes nädala jooksul peale meie sessiooni, saadan sulle töötlemata piltidega valikgalerii, kust saad välja valida oma lemmikud (kui lemmikuid on rohkem, on võimalik ka tellida lisafaile).

Kui valik on tehtud, lähevad pildid töötlusesse. Pildid valmivad üldjuhul 2 nädala jooksul. Valmis piltidest teen privaatse online galerii, mida saad jagada ka oma lähedastega. Igast pildist saad nii värvilise, kui mustvalge versiooni.

Trükised.

Kõik täispikad sessioonid sisaldavad ka 10x15 fine art trükiseid karbis.

Minu käest on võimalik tellida lisaks veel ka erineva suurusega kvaliteetseid trükiseid nii fotoalbumisse, kui seinale.

Näidistega saab tutvuda minu stuudios. Kui soovid mõnda minu tehtud pilti oma koju seinale, siis teen failile trükiettevalmistuse ning annan omalt poolt soovitusi vormistuse ja suuruste osas.

Tänapäeva digitaalajastul kipuvad pildid tihtipeale arvutisügavustesse ununema, seetõttu arvan, et ilusamad ja armsamad pildid oleks hea kindlasti välja trükkida, et neist saaks elavad teosed seintel ja riiulitel, meenutamaks meile neid elu erilisemaid hetki.

Nii me saame taaskülastada neid hetki iga päev!

Soovin püüda pildile Sinu ilusad hetked ja säilitada mälestuseks nii Sulle kui ka Sinu järeltulevatele põlvedele.

Ootan Sind pildistama!

INSTAGRAM

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.