MINUST

Tere, mina olen Kati!

- mul on hea meel, et sa oled siin -

Mina ja fotograafia.

Huvi fotograafia vastu tekkis mul juba varases lapsepõlves. Esimese mustvalge filmikaamera ostsin ma oma taskuraha eest Tallinna Kaubamajast. Ilmutamisega abistas algajat fotograafi tema onu, kellel oli pimik ehitatud vannituppa.

Järgmisena viis teekond mind Saksamaale lapsehoidjaks ja sealt sai ka alguse minu teekond digimaailmas- ostsin oma esimese digikaamera.

Üsna pea leidsin end kruiisilaevalt mööda maailma ringi seilamast ja seal reisijatest fotosid tegemast. Seda ma tegin üsna mitu head aastat.

Imelisse Austraaliasse jäin aga peatuma neljaks aastaks, kus ei puudunud loomulikult enda harimine fotokunsti vallas.

Saatus tõi mind tagasi mu kodumaale ning olen endiselt truu fotograafiale. Mul on Põhja-Tallinnas oma fotostuudio, kus pildistan peamiselt portreesid, peresid ja lapsi.

Foto on saatnud mind terve elu, see on minu kirg!

Minu maailm.

Olen ema kahele vahvale lapsele ja koeratüdruk Bellale.

Mu elu on olnud imeliselt värvirikas ja põnev ning lapsed on kindlasti üks mu suurimaid varandusi. Teine varandus on kindlasti huvi ja kirg fotograafia vastu, mis on mu elu saatnud nii kaua kui ma ise seda mäletan. Arvan, et minu missioon siin elus on toetada inimeste eneskindlust läbi portreede ja näidata, kui ainulaadsed nad tegelikult on. Panna nad hindama ja väärtustama ennast, näidata, et me kõik oleme unikaalsed.

Ma armastan jalgrattasõitu metsas ja pikki jalutuskäike Bellaga rannas. Hea vein ja Netflix loomulikult ka.

Sa saad alati seda, millele keskendud — niisiis keskendu ikka sellele, mis meeldib!

KLIENDID RÄÄGIVAD

INSTAGRAM

You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.